Beri naprej >>
Objavil Pi.Roman, dne 19.03.2007
Za ene je samoumevno, za druge pa kot španska vas. Tukaj pišem za tiste druge. ![]()
Govorim o enem izmed uporabnih pripomočkov, ki se jih poslužujemo tisti blogerji, ki svojih misli ne znamo povedati na kratko. In da se naše pisanje na prvi strani ne vleče kot kurje črevo, vstavim prelom, ki preostanek teksta prikaže šele, ko bralec klikne na povezavo “Beri naprej >>“.
Kar sem zgoraj na dolgo opisal, naredim z enim samim klikom. Ko napišem celoten post, se s kazalko postavim na mesto, kjer bi rad naredil prelom, kliknem ikono (glej sliko, št.1) in stvar je zaključena. Če je vse pravilno, se na mestu prikaže črtkana črta, na desni strani pa pod njo piše More1(glej sliko, št.2).

---------------------
- Včasih se zna poleg vriniti še prazna vrstica, ki jo lahko zavoljo izgleda mirno pobrišete[nazaj]
Kaj je RSS in zakaj ga priporočam tudi Vam, si preberite tukaj.






19.03.2007 ob 07:59
Dober nasvet. Če ga bom rabil, vem kje ga najdem, ej.
19.03.2007 ob 08:42
Upam, da ne zameriš, da sem tvoj prispevek objavil na MaliŠoli.
19.03.2007 ob 11:31
@ Robi: Načeloma mi takšno podpiranje lenobe ni všeč, vendar ker si na začetku in na koncu poudaril, da sem avtor jaz, naj bo.
19.03.2007 ob 11:44
@ Kinkitone: Pri tebi navadno ni bojazni, da bi bil predolg
19.03.2007 ob 12:41
pi.roman,
hvala za nasvet. Vedno sem se potihem spraševala, kako to nekateri nredijo…
19.03.2007 ob 14:39
Pi.Roman kaj pa če nimaš takšnih oznak na vrhu? A je to potrebno nekje preklopiti? Hvala za pomoč…Zopet…
19.03.2007 ob 16:36
@Človek: V nadzorni plošči pojdi na Uporabniki > Tvoj Profil. Pred “Pri pisanju uporabljaj vizualno bogat urejevalnik (WYSIWYG)” mora stat kljukica.
19.03.2007 ob 16:42
Aaa, fino, ne vemn kdaj sem jo stran dal…hvala, dela
27.03.2007 ob 00:27
še ena zadovolj(e)na stranka. tutorial je pomagal
HVALA!
27.03.2007 ob 01:45
[...] Potem, ko mi je piroman (hvala še enkrat in svaka ti čast) pomagal s temi “okrajšavami” zapisov, sem ugotovil, da tiste zadeve spodaj pod objavami, ki vključuje: arhive, 10 najbolj komentiranih, 10 zadnjih objav in blogroll; nikakor ne morem prilagoditi po lastni meri, ali pa, bognedaj, da bi to zadevo spravil nekam ob rob levo ali desno!!! ARGH!!! in Yarrr za povrh! [...]
31.03.2007 ob 14:28
@ Robi: Načeloma mi takšno podpiranje lenobe ni všeč, vendar ker si na začetku in na koncu poudaril, da sem avtor jaz, naj bo.
*****
Jao jao. To je res blazno zahtevno opravilo. Da se zaradi tega “svetovljanskega” nasveta počutiš tako pomembnega, da bi se moralo omeniti, da si nasvet objavil ti, je patetično.